en

Vitajte na Liptove

Zobúdzajte sa v lone panenskej prírody a vychutnajte si výnimočnú atmosféru ľubozvučného Liptova. 3* Hotel Liptov Holiday, sa nachádza na severnom brehu vodnej nádrže Liptovská Mara, len 6 km od historického centra Liptovského Mikuláša. Exkluzívna lokalita hotela ponúka skvelé možnosti na trávenie voľného času. Športové aktivity, adrenalínové zážitky, zábavné atrakcie a vodné radovánky vo vychýrených aquaparkoch, ktoré v letných mesiacoch praskajú doslova vo švíkoch. To všetko môžete zažiť jedine na tomto prekrásnom mieste s božským pokojom a veľkolepým výhľadom na Tatry a Liptov.

Pohodlné izby

Prechádzky v prírode

Turistické trasy

Domáca kuchyňa

Zjazdové trate

Vodné 

                  športy

Relaxujte priamo v srdci Liptova

Komfortné ubytovanie s malebným výhľadom 

Čaká vás ubytovanie v komfortne zariadených dvojlôžkových izbách alebo dvojpodlažných apartmánoch pre zvolený počet ľudí, takže doraziť môžete pokojne s celou rodinou. 

Celkový dizajn izieb dotvára jedinečný výhľad na Kriváň, Chočské vrchy a Liptovskú Maru. 

K dispozícii je  skvelá hotelová reštaurácia, kde si vychutnáte špeciality domácej i zahraničnej kuchyne. Odpočinúť si môžete pri drinku alebo kávičke v našom lobby bare a počas leta aj rozsiahlej letnej terase.  

Kontakt

Adresa: Liptovský Trnovec 312

Telefónne číslo: +421 902 715 976

E-mail: grandholiday23@gmail.com

Neobmedzené možnosti zábavy 

V blízkosti hotela sa nachádza množstvo atrakcií, ako kontaktná zoo Liptovský Mikuláš, Dom hore nohami, Babyland, Galéria Ilusia a iné..

S deťmi sa vybláznite vo vodných parkoch : Tatralandia, Bešeňová, Liptovský Ján. 

Pre turistické nenáročné výlety odporúčame Archeoskanzen Havránok, Lúčanský vodopád, Liptovský hrad, Prosiecka a Kvačianska dolina

Nezabudnite, že Liptovskú Maru máte pár metrov od hotela.

Získajte naše aktuálne novinky a ponuky, last minute a akčné balíčky